Stolní lampa LAMOSA 93049/75

Moderní stolní lampa LAMOSA v atraktivním provedení se stane nepřehlédnutelným designovým kouskem vašeho interiéru. Dominantním prvkem této stolní lampy je výrazný plastický dekor v černo-krémovém odstínu inspirovaný originálními španělskými a portugalskými malovanými dlaždicemi AZULEJOS. Podnož lampy je kovová a je doplněna o krémové textilní stínidlo v klasickém kónickém tvaru. Svítidlo je vybaveno spínačem na přívodním kabelu o délce cca 1,5m. Celý popis 

Produkt: 4004353379086

BRILLIANT
Skladem
1 650

ks

Napájení: ~230V/50Hz. Třída zařízení: II. Způsob připojení svítidla: přívodní kabel se zapojí přes vidlici do sítě. Patice světelného zdroje: E27/A60Max. příkon: 1x 40W. Zdroj součástí: Ne. Vhodné pro zdroje en. třídy: A - G. Materiál: textilie, kov. Barva: krémová. Hmotnost: 1,22 kg. Rozměry (Š x V x H): průměr 300 x 410mm. IP krytí: 20.

Internetový obchod si vyhrazuje právo změny cen. Platné ceny jsou potvrzeny kupujícímu v okamžiku potvrzení objednávky. Pokud je cena vyšší než cena uvedená na objednávce, prodávající neprodleně o této skutečnosti informuje kupujícího, který může novou cenu přijmout nebo dodávku odmítnout. Při telefonické objednávce je vždy kupujícímu sdělena platná cena pro danou objednávku.

E-mailový zpravodaj

Souhlasím se zasíláním obchodních nabídek

Potřebujete poradit? Zašlete nám vzkaz a my se vám ozveme.