Stropní LED svítidlo ECHO WALP17-90W/LED

Řada designových akrylátových stropnic WALP využívá vysoce úspornou LED technologii se 2 druhy čipů, které zajišťují dynamický přechod mezi studeným a teplým světlem. Každé svítidlo je pečlivě vyráběno po jednotlivých vrstvách, které v konečném reliéfu důmyslně propouští světlo v různých intenzitách. Výsledkem je abstraktní obrazec, který jako středový prvek ozdobí každý interiér. Součástí balení je dálkové ovládání pro pohodlné nastavení barvy a intenzity světla. Barvu světla lze nastavit i pomocí obyčejného nástěnného vypínače. Celý popis 

Produkt: 8590849529920

ECOLITE
Skladem
2 499

ks

Rozměry 48 x 48 x 5,5cm. Vstupní napětí [V] 220-240. Max. výkon [W] 90. Dálkové ovládání ano. Barva světla regulovatelná. Teplota chromatičnosti [K] 2700-6500. Materiál plast, kov. Barva produktu bílá. Stupeň krytí IP 20. Třída ochrany I. Světelný tok [lm] 6100. Typ zdroje LED SMD. Životnost [h] 30000.

Internetový obchod si vyhrazuje právo změny cen. Platné ceny jsou potvrzeny kupujícímu v okamžiku potvrzení objednávky. Pokud je cena vyšší než cena uvedená na objednávce, prodávající neprodleně o této skutečnosti informuje kupujícího, který může novou cenu přijmout nebo dodávku odmítnout. Při telefonické objednávce je vždy kupujícímu sdělena platná cena pro danou objednávku.

E-mailový zpravodaj

Souhlasím se zasíláním obchodních nabídek

Potřebujete poradit? Zašlete nám vzkaz a my se vám ozveme.