Venkovní LED reflektor ECOLITE CITY RLED48WL-10W

LED reflektor řady STAR SMD nahrazuje klasické halogenové reflektory, které mají často až 10x vyšší spotřebu a pomalý náběh. O úsporný chod se starají vysoce účinné a moderní čipy typu SMD. Reflektor je v celokovovém provedení s bezpečnostním sklem a díky vysokému krytí IP65 najde uplatnění i venku. Výrobek je vybaven jednosměrnou ventilační membránou, která zamezí mlžení v případě velkých teplotních rozdílů. Využití: např. při osvětlování budov, staveb, parkovišť, reklam, fasád, pomínků, sportovních ploch, ale i jako interiérové osvětlení výstavišť, apod. Celý popis 

Produkt: 8590849511239

ECOLITE
Skladem
175

ks

Rozměry: 10,5 x 6,5 x 8,5cm. Napájení [V]: 230. Max. výkon [W]: 10. Materiál: hliník, sklo. Barva produktu: černá. Pohybový senzor: ne. Barva světla: studená bílá. Teplota chromatičnosti [K]: 5000. Stupeň krytí: IP 65. Třída ochrany: I. Index podání barev [Ra]: 80. Světelný tok [lm]: 800. Vyzařovací úhel [°]: 120. Typ zdroje: 14x LED SMD2835. Životnost [h]: 30000.

Internetový obchod si vyhrazuje právo změny cen. Platné ceny jsou potvrzeny kupujícímu v okamžiku potvrzení objednávky. Pokud je cena vyšší než cena uvedená na objednávce, prodávající neprodleně o této skutečnosti informuje kupujícího, který může novou cenu přijmout nebo dodávku odmítnout. Při telefonické objednávce je vždy kupujícímu sdělena platná cena pro danou objednávku.

E-mailový zpravodaj

Souhlasím se zasíláním obchodních nabídek

Potřebujete poradit? Zašlete nám vzkaz a my se vám ozveme.